Tematy tabu

Tematy tabu

6 kwietnia, 2020 0 przez admin

W związku jak najbardziej powinny istnieć tematy tabu. Czy w dobrym związku naprawdę nie należy rozmawiać na ważne tematy? Nic z tych rzeczy.

Można raczej stwierdzić, że nie warto zawracać gitary partnerowi głupotami. Tak, drogie panie. Niektóre tematy to po prostu zaczepki i po przeczytaniu ich listy same się z tym na pewno zgodzicie.

Dobre sposoby na kłótnię

Jak zatem sprawnie przejść od miłego dnia do kłótni?

  • Wspomnij o swoim byłym – na pewno chciałby posłuchać o tym, jaki On miał samochód lub czy dobrze tańczył;
  • Zrób mu awanturę za zauważenie innej kobiety – mężczyźni też mają oczy i też widzą nimi różne rzeczy, więc robienie wymówek za to, że nie chodzą po ulicach z zamkniętymi oczami jest zwyczajnie niepoważne;
  • Zapytaj po raz czterdziesty w tym tygodniu o ślub – w dzisiejszych czasach to mężczyźni znacznie poważniej traktują ślub, a nagabywanie o zaręczyny traktują jako coś podejrzanego, więc cykliczne poruszanie tego tematu to kręcenie bata na samą siebie;
  • Zapytaj, czy nie przytyłaś – przez mężczyzn ta kwestia jest określana niemal w pełnej zgodzie jako szukanie okazji do kłótni, ponieważ na takie pytania trzeba zawsze odpowiadać tą samą mantrą i wcale nie chodzi tutaj o zaoferowanie realnej opinii czy oceny.