Po prostu bawmy się dobrze

Po prostu bawmy się dobrze

15 stycznia, 2020 0 przez admin

Pierwsze wejście na portal randkowy może wiązać się z odmiennymi i nieco mieszanymi uczuciami. Na co dzień bowiem, jeśli jesteśmy kimś zainteresowani, nie obwieszczamy tego bezpośrednio.

Raczej tworzymy atmosferę domysłów, która przeradza się we flirt. Tak się gra w tą grę.

Na portalu randkowym poszukujemy miłości, więc można odnieść wrażenie, że mamy w ręce pierścionek zaręczynowy i biegamy od kandydatki do kandydatki. Tak jednak nie jest i serwis randkowy należy po prostu traktować jak pub, kawiarnię czy inne miejsce, gdzie przebywają single.

Przyszliśmy tu dobrze spędzać czas

Idziemy do klubu i liczymy, że uda nam się poznać kogoś ciekawego? To normalne. Dlaczego zatem wybranie się na portal randkowy z nadzieją, że znajdziemy kogoś interesującego, miałoby być czymś nienaturalnym?

Najważniejsze jest tutaj nasze podejście, ponieważ bardzo szybko zauważymy, że inne osoby nie będą portalu randkowego i randek internetowych traktować jako castingu dla ojców czy też matek swoich przyszłych dzieci.

Na portalu randkowym chcemy się dobrze bawić z interesującymi osobami, a co z tego będzie, to już się zobaczy. Każdy portal ma oczywiście swój określony profil, co jednak w niczym nie zmienia faktu, że chcemy na nim przede wszystkim dobrze spędzić czas.