Musi być przyjemnie

Musi być przyjemnie

5 listopada, 2019 0 przez admin

Przyjemność ociera się o status słowa “tabu”. Przyjemności są w końcu grzeszne, bywają połączone z poczuciem winy lub zaciągniętym długiem.

Kiedy mówimy, że randka internetowa ma być po prostu przyjemna, a potem wszystko się samo jakoś ułoży, czujemy się dziwnie. Spotykamy się z praktycznie nieznajomymi osobami i ma być przyjemnie!? Naprawdę mamy tutaj społeczną potrzebę odczarowania słowa „przyjemność”.

Przyjemność dla wszystkich

Portal randkowy jest tak popularnym miejscem w Internecie, ponieważ jest to miejsce oferujące przyjemność. Nie, nie tę przyjemność typowo cielesną, chociaż ten rodzaj przyjemności także jest w pewnym zakresie dla nas tutaj dostępny.

Podstawowym rodzajem przyjemności oferowanej przez portal randkowy jest zadowolenie płynące z czasu spędzanego z osobami postrzeganymi przez nas jako atrakcyjne. Jest to bardzo prosty rodzaj przyjemności, który podobny jest do zjedzenia dobrego dania. Jest on naturalny i przychodzi bez wysiłku.

Nie wszystkie kontakty zawsze zaoferują nam przyjemność, więc trzeba tutaj odpowiednio filtrować swoje działania i skupiać się na osobach, z którymi faktycznie czujemy się dobrze. Przyjemność to najlepszy kompas na portalu randkowym i nie bójmy się z niego korzystać.