Koniec z byciem singlem na kwarantannie

Koniec z byciem singlem na kwarantannie

15 czerwca, 2020 0 przez admin

Moda na bycie singlem na pewno już przeminęła, co oczywiście nie oznacza, że single zniknęli. Po prostu nie jest już to na tyle atrakcyjna opcja, by do niej dążyć.

Bycie singlem obecnie przydarza się najczęściej osobom, które mają dużo pracy, mnóstwo innych zajęć i zwyczajnie nie spotkali na swojej drodze życiowej nikogo, kto mógłby ten status realnie zmienić na inny.

Wszystko wskazuje jednak na to, że kwarantanna związana z rozprzestrzenianiem się wirusa covid-19 spowoduje masowe zanikanie zjawiska singli.

W trudnych czasach szukamy wsparcia

Nie należy z pewnością zakładać, że nagle wszyscy single staną na ślubnym kobiercu. Nic takiego nie będzie miało miejsca, a do społeczności singli dojdą nowe osoby, chociażby ze względu na swój dojrzały wiek.

Zakładać można jednak, że spora część obecnych singli przestanie być singlami. Widać to po portalach randkowych, gdzie pojawiają się oni ostatnio w wyjątkowo licznym gronie.

Nastały trudne czasy, a te są wyjątkowo nieprzyjemne dla osób samotnych, przez co w naturalny sposób wzrosło zainteresowanie randkami internetowymi i portalami randkowymi.

Jaki jest cel takich znajomości? Można założyć, że znakomita większość singli nie potrafi udzielić odpowiedzi na tak zadane pytanie, ale z takich początkowo bardzo luźnych związków często zawiązują się trwałe relacje damsko-męskie.