Pierwszy kontakt i koniec?

Pierwszy kontakt i koniec?

7 października, 2019 0 przez admin

Wiele osób korzystających z portali randkowych zgłasza jeden problem: pierwsze spotkanie w tak zwanym realu jest zazwyczaj ich ostatnim spotkaniem. Dlaczego tak się dzieje? Czy można na to coś poradzić?

Udane randki

Randki online pozwalają nam się poznać całkiem dobrze i warto wykorzystać ten czas. Problemy z zawieraniem trwałych znajomości oraz ze zrywaniem znajomościami zaraz na starcie mają głównie osoby, które wykorzystują portal randkowy jedynie jako książkę telefoniczna z kontaktami. Naprawdę warto się trochę lepiej poznać.

W procesie poznawania się trzeba być też uczciwym. Jeśli na randkę offline przychodzi inna osoba niż ta którą poznaliśmy randkach online, trudno się dziwić, że reakcja na taką sytuację będzie negatywna.

Trzeba mieć również na uwadze, że w Internecie łatwiej jest o zaakceptowanie zaproszenia na randkę. Mamy jedynie wyobrażenie o sobie, a nie jakąś realną wiedzę. Chętnie próbujemy nowych kontaktów.

Gdyby nie to, wiele spotkań by zwyczajnie się w ogóle nie odbyło, więc związek kończyłby się jeszcze przed pierwszą randką. Dlatego nie jest to wcale złe zjawisko. Co więcej, szybkie zakończenie nie rokującej dobrze znajomości jest dla nas jak najbardziej korzystne, ponieważ nie tracimy czasu na znajomość bez przyszłości.