Kłopot urodzaju, czyli jak znaleźć wartościowego partnera?

Kłopot urodzaju, czyli jak znaleźć wartościowego partnera?

15 października, 2019 0 przez admin

Portale randkowe to miejsca niezwykłe. Na randki internetowe można się wybrać z mnóstwem osób, liczonych najpewniej w milionach.

Na początku trzeba oczywiście odrzucić osoby z drugiego końca świata czy w wieku nam nie odpowiadającym, ale i tak zostaną tysiące kandydatów czy kandydatek. Efektem tego jest klasyczna klęska urodzaju. Jak sobie z nią poradzić?

Dopasowanie partnerskie

Można oczywiście wybrać osobę pierwszą z brzegu, której dobrze z oczu patrzy. Jest to naprawdę sensowna opcja, chociaż oczywiście warto trochę bardziej się postarać. Każdy portal randkowy ma bowiem dla nas wiele innych możliwości poszukiwania interesujących osób.

W niektórych z nich istnieją potężne testy dopasowania, dzięki którym możliwe jest przeanalizowanie samego siebie w sposób niezwykle szczegółowy i uzyskanie podpowiedzi, czyje wyniki były możliwie najbardziej podobne do naszych.

Nawet jeśli portal randkowy nie oferuje aż tak złożonych mechanizmów dopasowania partnerskiego, z profilu użytkownika zawsze można się dowiedzieć co nieco o preferencjach, zainteresowaniach lub takich kwestiach, jak praca czy edukacja.

Bardzo dobrym sposobem jest też kierowanie się wzorkiem i pierwszym wrażeniem, czyli przeglądanie zdjęć i wyszukiwanie osób, które wydają nam się sympatyczne czy atrakcyjne.